Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Cartons of 100 | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $76.66 | $74.71 | $72.87 | $71.15 | $69.53 |
| Volume Savings | 2.5% | 4.9% | 7.2% | 9.3% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | Calumet Carton | Closure Type: | Peel and Seal | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | Brown | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Package Height: | 9 in | |
| Package Length: | in | Package Weight: | 13.00 LB | |
| Package Width: | 7 in | Material: | Kraft Stock | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 10PSK | |
| Number of Items: | 100 | Post-Consumer Recycled Content: | 35 | |
| Post-consumer Recycled Content Combined: | 35% | Pre-Consumer Recycled Content: | 65 | |
| Pre-consumer Recycled Content Combined: | 65% | Recycled Content Percentage: | 100% | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 9 x 7 in |
| Brand: | Calumet Carton |
|---|---|
| Closure Type: | Peel and Seal |
| Color: | Brown |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | 9 in |
| Package Length: | in |
| Package Weight: | 13.00 LB |
| Package Width: | 7 in |
| Material: | Kraft Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 10PSK |
| Number of Items: | 100 |
| Post-Consumer Recycled Content: | 35 |
| Post-consumer Recycled Content Combined: | 35% |
| Pre-Consumer Recycled Content: | 65 |
| Pre-consumer Recycled Content Combined: | 65% |
| Recycled Content Percentage: | 100% |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 9 x 7 in |