Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 100 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $60.47 | $57.30 | $55.92 | $55.15 | $54.08 |
| Volume Savings | 5.2% | 7.5% | 8.8% | 10.6% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
8-3/4" x 11-1/2", Clear Bubble Pouch, Bubble Cushioning, Fits inside 9 x 12 No Seal, Flush Cut
| Brand: | The Envelope Supplies Shop | Color: | Clear | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Pre-Printed: | No | Package Length: | 8-3/4 in | |
| Package Weight: | 6.00 LB | Package Width: | 11-1/2 in | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 7675 | |
| Number of Items: | 100 | Number of Windows: | 0 | |
| Seal Type: | No Seal | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 8-3/4 x 11-1/2 in | UPC: | 50008257076750 |
| Brand: | The Envelope Supplies Shop |
|---|---|
| Color: | Clear |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | No |
| Package Length: | 8-3/4 in |
| Package Weight: | 6.00 LB |
| Package Width: | 11-1/2 in |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 7675 |
| Number of Items: | 100 |
| Number of Windows: | 0 |
| Seal Type: | No Seal |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8-3/4 x 11-1/2 in |
| UPC: | 50008257076750 |