Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 2,000 | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $236.20 | $224.47 | $215.30 | $208.65 | $202.85 |
| Volume Savings | 5% | 8.8% | 11.7% | 14.1% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
This is a brown-colored laser check form with the check itself in the middle position . The three panels are divided evenly in EZ-fold format. This product is sold in cartons of 2000 sheets.
| Brand: | FTI | Check Position: | Middle | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | Brown | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Fold Type: | EZ-Fold | |
| Package Height: | 14 in | Package Weight: | 13.00 LB | |
| Package Width: | 8-1/2 in | Material: | Paper | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 954EZM-464 | |
| Number of Items: | 500 | Paper Size: | Letter | |
| Perforation: | Yes | Perforation Orientation: | Horizontal / Vertical | |
| Point Size / Basis Weight: | 28# | Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 8-1/2 x 14 in |
| Brand: | FTI |
|---|---|
| Check Position: | Middle |
| Color: | Brown |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Fold Type: | EZ-Fold |
| Package Height: | 14 in |
| Package Weight: | 13.00 LB |
| Package Width: | 8-1/2 in |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 954EZM-464 |
| Number of Items: | 500 |
| Paper Size: | Letter |
| Perforation: | Yes |
| Perforation Orientation: | Horizontal / Vertical |
| Point Size / Basis Weight: | 28# |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8-1/2 x 14 in |