Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 2500 | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $106.35 | $99.40 | $94.82 | $92.00 | $83.60 |
| Volume Savings | 6.5% | 10.8% | 13.5% | 21.4% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | PrintWorks Professional | Feature 6: | 92 Bright Paper | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Hole Punched Position: | Left | |
| Holes Punched: | Yes | Package Height: | 11 in | |
| Package Weight: | 26.00 LB | Package Width: | 8-1/2 in | |
| Material: | Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | 4145 | Number of Holes: | 44 | |
| Number of Items: | 500 | Paper Size: | Letter | |
| Perforation: | No | Point Size / Basis Weight: | 20# | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Brand: | PrintWorks Professional |
|---|---|
| Feature 6: | 92 Bright Paper |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Hole Punched Position: | Left |
| Holes Punched: | Yes |
| Package Height: | 11 in |
| Package Weight: | 26.00 LB |
| Package Width: | 8-1/2 in |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 4145 |
| Number of Holes: | 44 |
| Number of Items: | 500 |
| Paper Size: | Letter |
| Perforation: | No |
| Point Size / Basis Weight: | 20# |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |