Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Pack of 100 | 2+ Packs | 5+ Packs | 10+ Packs | 20+ Packs |
| $68.09 | $63.06 | $59.57 | $57.38 | $55.74 |
| Volume Savings | 7.4% | 12.5% | 15.7% | 18.1% |
| Need 30+ Packs? Click here for Pricing | ||||
This 4-part W-2C set provides a comprehensive solution for businesses with up to 25 employees. The package includes 5313 (25), 5314 (25), 5315 (25), 5316 (25), and 5309 (3) forms. Whether for filing or record-keeping purposes, this set ensures all the essential components are included for accurate and efficient W-2C reporting and correction.
| Brand: | ComplyRight | Carbonless: | No | |
|---|---|---|---|---|
| Claim Type: | W-2C | Color: | White | |
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Holes Punched: | No | Includes: | Forms 5313, 5314, 5315, 5316 | |
| Pre-Printed: | Yes | Package Height: | 11 in | |
| Package Length: | 8-1/2 | Package Weight: | 1.30 LB | |
| Package Width: | 11 in | Material: | Paper | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 531725 | |
| Number of Items: | 100 | Overall Dimensions: | 8-1/2 in x 11 in | |
| Paper Size: | Letter | Perforation: | No | |
| Ships in: | 2 to 3 Business Days (plus time in transit) | Size: | 8-1/2 x 11 in | |
| Style: | Laser Cut Sheet | Text Color: | Red/Black |
| Brand: | ComplyRight |
|---|---|
| Carbonless: | No |
| Claim Type: | W-2C |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Holes Punched: | No |
| Includes: | Forms 5313, 5314, 5315, 5316 |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 11 in |
| Package Length: | 8-1/2 |
| Package Weight: | 1.30 LB |
| Package Width: | 11 in |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 531725 |
| Number of Items: | 100 |
| Overall Dimensions: | 8-1/2 in x 11 in |
| Paper Size: | Letter |
| Perforation: | No |
| Ships in: | 2 to 3 Business Days (plus time in transit) |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Style: | Laser Cut Sheet |
| Text Color: | Red/Black |