Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Set of 2,200 Labels | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
| $114.31 | $104.33 | $102.67 | $98.73 | $96.17 |
| Volume Savings | 8.7% | 10.2% | 13.6% | 15.9% |
| Need 30+ ? Click here for Pricing | ||||
These Smead ACC/ACCS Series Compatible Refill kit "A-Z" Polylaminated Labels feature a wrap-around Black bar, assorted colors . Label Size: 1-5/8" W x 1" H, Before Folding.
| Brand: | Integrated Filing Solutions | Feature 6: | 2,200 Labels / Kit | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 1 in | Package Weight: | 5.00 | |
| Package Width: | 1-5/8 in | Material: | Polylaminated | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 2828RK | |
| Number of Fasteners: | 0 | Paper Corner Type: | Round Edge | |
| Related Products: | MRS10, BT10186, OG4814R | Shape: | Rectangle | |
| Ships in: | 4 to 5 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 1 x 1-5/8 in |
| Brand: | Integrated Filing Solutions |
|---|---|
| Feature 6: | 2,200 Labels / Kit |
| Condition: | New |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 1 in |
| Package Weight: | 5.00 |
| Package Width: | 1-5/8 in |
| Material: | Polylaminated |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 2828RK |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Paper Corner Type: | Round Edge |
| Related Products: | MRS10, BT10186, OG4814R |
| Shape: | Rectangle |
| Ships in: | 4 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1 x 1-5/8 in |