Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Set of 26 Rolls | 2+ Sets | 5+ Sets | 10+ Sets | 20+ Sets |
| $218.23 | $206.35 | $197.42 | $190.72 | $185.55 |
| Volume Savings | 5.4% | 9.5% | 12.6% | 15% |
| Need 30+ Sets? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | The Filing Supplies Shop | Condition: | New | |
|---|---|---|---|---|
| Currency: | USD | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 1 in | Package Weight: | 1.00 LB | |
| Package Width: | 1-5/8 in | Legend: | A to Z | |
| Material: | Polylaminated | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | SMAM-AT-T4 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 500 | Paper Corner Type: | Round Edge | |
| Shape: | Rectangle | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 1 x 1-5/8 in |
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
|---|---|
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 1 in |
| Package Weight: | 1.00 LB |
| Package Width: | 1-5/8 in |
| Legend: | A to Z |
| Material: | Polylaminated |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | SMAM-AT-T4 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 500 |
| Paper Corner Type: | Round Edge |
| Shape: | Rectangle |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1 x 1-5/8 in |