Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 10 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $113.36 | $103.42 | $97.84 | $95.15 | $92.62 |
| Volume Savings | 8.8% | 13.7% | 16.1% | 18.3% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | SJ Paper | Color: | EGN | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Dividers: | 2 | Gusset Type: | Tyvek | |
| Package Height: | 8-1/2 in | Package Weight: | 5.00 LB | |
| Package Width: | 11 in | Maximum Expandable Size: | 2-1/4 in | |
| Country of Origin: | IL | Manufacturer Part Number: | SJPS12004 | |
| Number of Dividers: | 2 | Number of Items: | 10 | |
| Point Size / Basis Weight: | 25 pt | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | Letter in | UPC: | 709683120042 |
| Brand: | SJ Paper |
|---|---|
| Color: | EGN |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Dividers: | 2 |
| Gusset Type: | Tyvek |
| Package Height: | 8-1/2 in |
| Package Weight: | 5.00 LB |
| Package Width: | 11 in |
| Maximum Expandable Size: | 2-1/4 in |
| Country of Origin: | IL |
| Manufacturer Part Number: | SJPS12004 |
| Number of Dividers: | 2 |
| Number of Items: | 10 |
| Point Size / Basis Weight: | 25 pt |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | Letter in |
| UPC: | 709683120042 |