Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Cartons of 100 | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $87.94 | $85.34 | $83.40 | $81.57 | $77.85 |
| Volume Savings | 3% | 5.2% | 7.2% | 11.5% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B01CNAQBKW | Brand: | Calumet Carton | |
|---|---|---|---|---|
| Closure Type: | Peel and Seal | Color: | Brown | |
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Package Height: | 12.25 in | Package Length: | in | |
| Package Weight: | 21.00 LB | Package Width: | 9.75 in | |
| Material: | Kraft Stock | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | 5PSK | Number of Items: | 100 | |
| Post-Consumer Recycled Content: | 35 | Post-consumer Recycled Content Combined: | 35% | |
| Pre-Consumer Recycled Content: | 65 | Pre-consumer Recycled Content Combined: | 65% | |
| Recycled Content Percentage: | 100% | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 12.25 x 9.75 in |
| ASIN: | B01CNAQBKW |
|---|---|
| Brand: | Calumet Carton |
| Closure Type: | Peel and Seal |
| Color: | Brown |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | 12.25 in |
| Package Length: | in |
| Package Weight: | 21.00 LB |
| Package Width: | 9.75 in |
| Material: | Kraft Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 5PSK |
| Number of Items: | 100 |
| Post-Consumer Recycled Content: | 35 |
| Post-consumer Recycled Content Combined: | 35% |
| Pre-Consumer Recycled Content: | 65 |
| Pre-consumer Recycled Content Combined: | 65% |
| Recycled Content Percentage: | 100% |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 12.25 x 9.75 in |