Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 500 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes |
| $185.55 | $177.37 | $170.79 | $165.78 |
| Volume Savings | 4.4% | 8% | 10.7% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | |||
7-3/4" x 10-7/32", Large Laser Label Sheet, Bright White, Laser Finish, Flat Sheet, Pre-Cut Die Labels, 2 Labels per Sheet (Box of 500).
| Adhesive Type: | Permanent Adhesive | Brand: | The Envelope Supplies Shop | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Pre-Printed: | No | |
| Package Length: | 7/3/2004 in | Package Weight: | 10.00 LB | |
| Package Width: | 10/7/1932 in | Material: | Paper Stock | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 6545 | |
| Number of Items: | 500 | Number of Labels per Sheet: | 2 | |
| Number of Windows: | 0 | Paper Finish: | Laser | |
| Shape: | Rectangle | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 7-3/4 x 10-7/32 in |
| Adhesive Type: | Permanent Adhesive |
|---|---|
| Brand: | The Envelope Supplies Shop |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | No |
| Package Length: | 7/3/2004 in |
| Package Weight: | 10.00 LB |
| Package Width: | 10/7/1932 in |
| Material: | Paper Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 6545 |
| Number of Items: | 500 |
| Number of Labels per Sheet: | 2 |
| Number of Windows: | 0 |
| Paper Finish: | Laser |
| Shape: | Rectangle |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 7-3/4 x 10-7/32 in |