Description:
These Jeter 7200, 7100, 5800 Series Compatible Complete Set includes letters "A-Z plus Mc", polylaminated. Assorted colors "A-Z plus Mc". Label Sizes: 1-5/8" W x 15/16" H, Before Folding.
Specifications:
| Brand: | Integrated Filing Solutions | | Feature 6: | 3,402 Labels / Set |
|---|
| Condition: | New | | Pre-Printed: | Yes |
|---|
| Package Height: | 15/16 in | | Package Weight: | 1.00 |
|---|
| Package Width: | 1-5/8 in | | Material: | Polylaminated |
|---|
| Country of Origin: | USA | | Manufacturer Part Number: | 13M29SET |
|---|
| Number of Fasteners: | 0 | | Paper Corner Type: | Round Edge |
|---|
| Related Products: | 2913, MRS10, OG4814R | | Shape: | Rectangle |
|---|
| Ships in: | 4 to 5 Business Days (Plus time in transit) | | Size: | 15/16 x 1-5/8 in |
|---|
| Brand: | Integrated Filing Solutions |
|---|
| Feature 6: | 3,402 Labels / Set |
|---|
| Condition: | New |
|---|
| Pre-Printed: | Yes |
|---|
| Package Height: | 15/16 in |
|---|
| Package Weight: | 1.00 |
|---|
| Package Width: | 1-5/8 in |
|---|
| Material: | Polylaminated |
|---|
| Country of Origin: | USA |
|---|
| Manufacturer Part Number: | 13M29SET |
|---|
| Number of Fasteners: | 0 |
|---|
| Paper Corner Type: | Round Edge |
|---|
| Related Products: | 2913, MRS10, OG4814R |
|---|
| Shape: | Rectangle |
|---|
| Ships in: | 4 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
|---|
| Size: | 15/16 x 1-5/8 in |
|---|