Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 500 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $69.28 | $67.60 | $66.01 | $64.53 | $63.13 |
| Volume Savings | 2.4% | 4.7% | 6.9% | 8.9% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | The Supplies Shops.com | Color: | Brown | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Envelope Style: | Booklet Envelopes | Flap Type: | Flap Down | |
| Pre-Printed: | No | Package Length: | 7 in | |
| Package Weight: | 14.00 LB | Package Width: | 10 in | |
| Material: | Paper Stock | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | GK40026 | Number of Items: | 500 | |
| Number of Windows: | 0 | Open End / Open Side: | Open Side | |
| Seal Type: | Remoistening Seal | Seam Type: | Side Seam | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 7 x 10 in | |
| Watermark: | No | Weight of Material: | 28 lb | |
| Window: | No |
| Brand: | The Supplies Shops.com |
|---|---|
| Color: | Brown |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Envelope Style: | Booklet Envelopes |
| Flap Type: | Flap Down |
| Pre-Printed: | No |
| Package Length: | 7 in |
| Package Weight: | 14.00 LB |
| Package Width: | 10 in |
| Material: | Paper Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | GK40026 |
| Number of Items: | 500 |
| Number of Windows: | 0 |
| Open End / Open Side: | Open Side |
| Seal Type: | Remoistening Seal |
| Seam Type: | Side Seam |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 7 x 10 in |
| Watermark: | No |
| Weight of Material: | 28 lb |
| Window: | No |