Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Lot of 250 Sheets | 2+ Lots | 5+ Lots | 10+ Lots | 20+ Lots |
| $211.35 | $199.33 | $193.26 | $186.79 | $181.40 |
| Volume Savings | 5.7% | 8.6% | 11.6% | 14.2% |
| Need 30+ Lots? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B00E8WURNQ | Background Color: | White | |
|---|---|---|---|---|
| Brand: | The Business Form Supplies Shop | Feature 6: | A special back printing prevents writing from showing on the liner | |
| Feature 7: | Printing on the liner directs patients to sign the next line | Feature 8: | 250 Sheets / Lot | |
| Carbonless: | Yes | Color: | White | |
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Pre-Printed: | Yes | Package Height: | 11 in | |
| Package Weight: | 5.00 LB | Package Width: | 8-1/2 in | |
| Material: | Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | CAR23-85113 | Number of Items: | 250 | |
| Paper Size: | Letter in | Paper Type: | Laser Paper | |
| Paper Weight Sequence: | 24 lb | Perforation: | Yes | |
| Perforation Orientation: | Vertical | Point Size / Basis Weight: | 24# | |
| Sheet Length: | 11 in | Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in | |
| Sheet Width: | 8-1/2 in | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |
| ASIN: | B00E8WURNQ |
|---|---|
| Background Color: | White |
| Brand: | The Business Form Supplies Shop |
| Feature 6: | A special back printing prevents writing from showing on the liner |
| Feature 7: | Printing on the liner directs patients to sign the next line |
| Feature 8: | 250 Sheets / Lot |
| Carbonless: | Yes |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 11 in |
| Package Weight: | 5.00 LB |
| Package Width: | 8-1/2 in |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | CAR23-85113 |
| Number of Items: | 250 |
| Paper Size: | Letter in |
| Paper Type: | Laser Paper |
| Paper Weight Sequence: | 24 lb |
| Perforation: | Yes |
| Perforation Orientation: | Vertical |
| Point Size / Basis Weight: | 24# |
| Sheet Length: | 11 in |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Sheet Width: | 8-1/2 in |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |