Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per 24 Rolls per Case | 2+ Cases | 5+ Cases | 10+ Cases | 20+ Cases |
| $152.63 | $148.70 | $145.00 | $141.51 | $135.50 |
| Volume Savings | 2.6% | 5% | 7.3% | 11.2% |
| Need 30+ Cases? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | Todaytec | Color: | Black | |
|---|---|---|---|---|
| Compatible With: | Sato Printer | Condition: | New | |
| Core Diameter: | 1 in | Currency: | USD | |
| Package Length: | 1345 ft | Package Weight: | 19.58 LB | |
| Package Width: | 3.27 in | Label Feed Type: | Roll | |
| Material: | Resin Enhanced Wax | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | S083410101W | Number of Items: | 24 | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 3.27" x 1345' in | |
| Wind Direction: | In |
| Brand: | Todaytec |
|---|---|
| Color: | Black |
| Compatible With: | Sato Printer |
| Condition: | New |
| Core Diameter: | 1 in |
| Currency: | USD |
| Package Length: | 1345 ft |
| Package Weight: | 19.58 LB |
| Package Width: | 3.27 in |
| Label Feed Type: | Roll |
| Material: | Resin Enhanced Wax |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | S083410101W |
| Number of Items: | 24 |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 3.27" x 1345' in |
| Wind Direction: | In |