Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per 36 Rolls per Case | 2+ Cases | 5+ Cases | 10+ Cases | 20+ Cases |
| $612.92 | $604.62 | $596.55 | $588.70 | $568.44 |
| Volume Savings | 1.4% | 2.7% | 4% | 7.3% |
| Need 30+ Cases? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | Todaytec | Color: | Black | |
|---|---|---|---|---|
| Compatible With: | Zebra Printer | Condition: | New | |
| Core Diameter: | 1 in | Currency: | USD | |
| Package Length: | 1476 ft | Package Weight: | 24.50 LB | |
| Package Width: | 2.52 in | Label Feed Type: | Roll | |
| Material: | Resin-Premium | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | Z064450331R | Number of Items: | 36 | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 2.52" x 1476' in | |
| Wind Direction: | Out |
| Brand: | Todaytec |
|---|---|
| Color: | Black |
| Compatible With: | Zebra Printer |
| Condition: | New |
| Core Diameter: | 1 in |
| Currency: | USD |
| Package Length: | 1476 ft |
| Package Weight: | 24.50 LB |
| Package Width: | 2.52 in |
| Label Feed Type: | Roll |
| Material: | Resin-Premium |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | Z064450331R |
| Number of Items: | 36 |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 2.52" x 1476' in |
| Wind Direction: | Out |