Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Roll of 250 Labels | 2+ Rolls | 5+ Rolls | 10+ Rolls | 20+ Rolls |
| $35.13 | $32.40 | $30.72 | $29.41 | $28.54 |
| Volume Savings | 7.8% | 12.6% | 16.3% | 18.8% |
| Need 30+ Rolls? Click here for Pricing | ||||
| Background Color: | White | Brand: | Supplies Shops | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | Red/Blue | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 2-1/2 in | Package Weight: | 1.00 LB | |
| Package Width: | 1-1/2 in | Label Feed Type: | Roll | |
| Legend: | I Voted | Material: | White Gloss Laminated | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | VOTED USA | |
| Number of Items: | 250 | Shape: | Rectangle/USA Shape | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 1-1/2 x 2-1/2 in | |
| Text Color: | White |
| Background Color: | White |
|---|---|
| Brand: | Supplies Shops |
| Color: | Red/Blue |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 2-1/2 in |
| Package Weight: | 1.00 LB |
| Package Width: | 1-1/2 in |
| Label Feed Type: | Roll |
| Legend: | I Voted |
| Material: | White Gloss Laminated |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | VOTED USA |
| Number of Items: | 250 |
| Shape: | Rectangle/USA Shape |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1-1/2 x 2-1/2 in |
| Text Color: | White |