Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per 6 Rolls per Case | 2+ Cases | 5+ Cases | 10+ Cases | 20+ Cases |
| $28.17 | $25.98 | $24.81 | $24.44 | $23.52 |
| Volume Savings | 7.8% | 11.9% | 13.2% | 16.5% |
| Need 30+ Cases? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | Todaytec | Color: | Black | |
|---|---|---|---|---|
| Compatible With: | Zebra Printer | Condition: | New | |
| Core Diameter: | 1 in | Currency: | USD | |
| Package Length: | 1476 ft | Package Weight: | 2.64 LB | |
| Package Width: | 1.57 in | Label Feed Type: | Roll | |
| Material: | Resin Enhanced Wax-Premium | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | Z040450121W-6 | Number of Items: | 6 | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 1.57" x 1476' in | |
| Wind Direction: | Out |
| Brand: | Todaytec |
|---|---|
| Color: | Black |
| Compatible With: | Zebra Printer |
| Condition: | New |
| Core Diameter: | 1 in |
| Currency: | USD |
| Package Length: | 1476 ft |
| Package Weight: | 2.64 LB |
| Package Width: | 1.57 in |
| Label Feed Type: | Roll |
| Material: | Resin Enhanced Wax-Premium |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | Z040450121W-6 |
| Number of Items: | 6 |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1.57" x 1476' in |
| Wind Direction: | Out |