Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 4 Rolls | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $503.50 | $496.91 | $490.51 | $484.28 | $454.93 |
| Volume Savings | 1.3% | 2.6% | 3.8% | 9.6% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
Translucent Wafer Tab Seals. Size: 1.5" x 1.5". 30000 Labels per Roll (4 Rolls per Carton)
| Adhesive Type: | Permanent Self Adhesive | Background Color: | Translucent | |
|---|---|---|---|---|
| Brand: | Datalabel | Color: | Translucent | |
| Condition: | New | Core Diameter: | 3 in | |
| Currency: | USD | Diameter: | 17 in | |
| Package Height: | 1.5 in | Package Weight: | 46.00 LB | |
| Package Width: | 1.5 in | Label Feed Type: | Roll | |
| Label Type: | Circle Labels | Material: | Paper Stock | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 910596 | |
| Number of Items: | 30000 | Perforation: | No | |
| Shape: | Circle | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 1.5 x 1.5 in |
| Adhesive Type: | Permanent Self Adhesive |
|---|---|
| Background Color: | Translucent |
| Brand: | Datalabel |
| Color: | Translucent |
| Condition: | New |
| Core Diameter: | 3 in |
| Currency: | USD |
| Diameter: | 17 in |
| Package Height: | 1.5 in |
| Package Weight: | 46.00 LB |
| Package Width: | 1.5 in |
| Label Feed Type: | Roll |
| Label Type: | Circle Labels |
| Material: | Paper Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 910596 |
| Number of Items: | 30000 |
| Perforation: | No |
| Shape: | Circle |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1.5 x 1.5 in |