Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Pack of 500 | 2+ Packs | 5+ Packs | 10+ Packs | 20+ Packs |
| $108.62 | $98.45 | $92.53 | $89.81 | $87.33 |
| Volume Savings | 9.4% | 14.8% | 17.3% | 19.6% |
| Need 30+ Packs? Click here for Pricing | ||||
The TFP W-2 4-Up Box Employee’s Copies B, C, 2 & 2 Combined pack contains 500 sheets. Each sheet is designed to accommodate one form, making it convenient for distributing employee copies of tax forms B, C, 2, and 2. These sheets are standard letter-sized, measuring 8-1/2" x 11". This pack provides a comprehensive solution for tax reporting compliance in larger organizations with numerous employees, ensuring that each employee receives the appropriate tax documentation.
| Brand: | ComplyRight | Carbonless: | No | |
|---|---|---|---|---|
| Claim Type: | W-2 | Color: | White | |
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Holes Punched: | No | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 11 in | Package Length: | 8-1/2 | |
| Package Weight: | 6.10 LB | Package Width: | 11 in | |
| Material: | Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | 5205B | Number of Items: | 500 | |
| Overall Dimensions: | 8-1/2 in x 11 in | Paper Size: | Letter | |
| Perforation: | Yes | Perforation Orientation: | Vertical/Horizontal | |
| Ships in: | 2 to 3 Business Days (plus time in transit) | Size: | 8-1/2 x 11 in | |
| Style: | Laser Cut Sheet | Text Color: | Red/Black |
| Brand: | ComplyRight |
|---|---|
| Carbonless: | No |
| Claim Type: | W-2 |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Holes Punched: | No |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 11 in |
| Package Length: | 8-1/2 |
| Package Weight: | 6.10 LB |
| Package Width: | 11 in |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 5205B |
| Number of Items: | 500 |
| Overall Dimensions: | 8-1/2 in x 11 in |
| Paper Size: | Letter |
| Perforation: | Yes |
| Perforation Orientation: | Vertical/Horizontal |
| Ships in: | 2 to 3 Business Days (plus time in transit) |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Style: | Laser Cut Sheet |
| Text Color: | Red/Black |