Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 100 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $174.00 | $169.20 | $164.69 | $160.43 | $156.40 |
| Volume Savings | 2.8% | 5.4% | 7.8% | 10.1% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B00BT59V8W | Brand: | The Filing Supplies Shop | |
|---|---|---|---|---|
| Capacity: | 1 | Closure Type: | Peel and Seal | |
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Package Length: | 5-1/8 in | |
| Package Weight: | 5.18 LB | Package Width: | 5 in | |
| Material: | Fiberboard | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | MM1160 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 100 | Number of Pockets: | 0 | |
| Post-Consumer Recycled Content: | 100 | Post-consumer Recycled Content Combined: | 100% | |
| Recycled Content Percentage: | 100% | Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 5-1/8 x 5 in | UPC: | 50047614772614 |
| ASIN: | B00BT59V8W |
|---|---|
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
| Capacity: | 1 |
| Closure Type: | Peel and Seal |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Length: | 5-1/8 in |
| Package Weight: | 5.18 LB |
| Package Width: | 5 in |
| Material: | Fiberboard |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | MM1160 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 100 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Post-Consumer Recycled Content: | 100 |
| Post-consumer Recycled Content Combined: | 100% |
| Recycled Content Percentage: | 100% |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 5-1/8 x 5 in |
| UPC: | 50047614772614 |