Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Set of 27 Rolls | 2+ Sets | 5+ Sets | 10+ Sets | 20+ Sets |
| $294.63 | $277.99 | $265.21 | $256.08 | $248.95 |
| Volume Savings | 5.6% | 10% | 13.1% | 15.5% |
| Need 30+ Sets? Click here for Pricing | ||||
These Tabbies 12030 Series Compatible Complete Set, "A-Z, plus Mc" 100# Polylaminated stock Labels with White letters on assorted background colors. Label Size: 1-1/2" W x 1" H, Before Folding.
| Brand: | The Filing Supplies Shop | Feature 6: | Available in individual letters, | |
|---|---|---|---|---|
| Feature 7: | Complete Set | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 1 in | Package Weight: | 1.00 LB | |
| Package Width: | 1-1/2 in | Legend: | Mc | |
| Material: | Polylaminated | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | CXAM-AT-CT5 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 500 | Paper Corner Type: | Square Edge | |
| Shape: | Square | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 1 x 1-1/2 in |
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
|---|---|
| Feature 6: | Available in individual letters, |
| Feature 7: | Complete Set |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 1 in |
| Package Weight: | 1.00 LB |
| Package Width: | 1-1/2 in |
| Legend: | Mc |
| Material: | Polylaminated |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | CXAM-AT-CT5 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 500 |
| Paper Corner Type: | Square Edge |
| Shape: | Square |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1 x 1-1/2 in |