Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 12 | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $51.45 | $50.94 | $50.43 | $49.92 | $49.42 |
| Volume Savings | 1% | 2% | 3% | 3.9% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B00KG4DVEC | Brand: | The Filing Supplies Shop | |
|---|---|---|---|---|
| Closure Type: | Auto Lock with Lids | Color: | White | |
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| ECT Rating: | ECT-32 | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 10 in | Package Length: | 15 in | |
| Package Weight: | 14.11 LB | Package Width: | 12 in | |
| Material: | Corrugated Cardboard | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | FSB400 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 12 | Number of Pockets: | 0 | |
| Sheet Size: | Letter/Legal | Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 15 x 12 x 10 in | Texture: | Corrugated | |
| UPC: | 812578009442 |
| ASIN: | B00KG4DVEC |
|---|---|
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
| Closure Type: | Auto Lock with Lids |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| ECT Rating: | ECT-32 |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 10 in |
| Package Length: | 15 in |
| Package Weight: | 14.11 LB |
| Package Width: | 12 in |
| Material: | Corrugated Cardboard |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | FSB400 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 12 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Sheet Size: | Letter/Legal |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 15 x 12 x 10 in |
| Texture: | Corrugated |
| UPC: | 812578009442 |