Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 500 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $27.09 | $25.43 | $23.95 | $23.59 | $23.20 |
| Volume Savings | 6.1% | 11.6% | 12.9% | 14.4% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | Tabbies | Color: | Clear | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Package Length: | 3-1/2 in | Package Weight: | 2.00 LB | |
| Package Width: | 2 in | Material: | Poly Stock | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 58385 | |
| Number of Dividers: | 0 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 500 | Number of Pockets: | 0 | |
| Protects: | Name Label | Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 3-1/2 x 2 in | UPC: | 84371583850 |
| Brand: | Tabbies |
|---|---|
| Color: | Clear |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Length: | 3-1/2 in |
| Package Weight: | 2.00 LB |
| Package Width: | 2 in |
| Material: | Poly Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 58385 |
| Number of Dividers: | 0 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 500 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Protects: | Name Label |
| Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 3-1/2 x 2 in |
| UPC: | 84371583850 |