Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Set of 12 Rolls | 2+ Rolls | 5+ Rolls | 10+ Rolls | 20+ Rolls |
| $100.48 | $91.36 | $85.68 | $82.07 | $79.81 |
| Volume Savings | 9.1% | 14.7% | 18.3% | 20.6% |
| Need 30+ Rolls? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | The Filing Supplies Shop | Condition: | New | |
|---|---|---|---|---|
| Currency: | USD | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 3/4 in | Package Weight: | 1.00 LB | |
| Package Width: | 1-1/2 in | Legend: | Jan to Dec | |
| Material: | Laminated Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | BAMM-NT-B45 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 250 | Paper Corner Type: | Round Edge | |
| Shape: | Rectangle | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 1-1/2 x 3/4 in |
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
|---|---|
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 3/4 in |
| Package Weight: | 1.00 LB |
| Package Width: | 1-1/2 in |
| Legend: | Jan to Dec |
| Material: | Laminated Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | BAMM-NT-B45 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 250 |
| Paper Corner Type: | Round Edge |
| Shape: | Rectangle |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1-1/2 x 3/4 in |