Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Set of 2,016 Labels | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
| $70.19 | $65.59 | $64.61 | $63.64 | $62.69 |
| Volume Savings | 6.6% | 7.9% | 9.3% | 10.7% |
| Need 30+ ? Click here for Pricing | ||||
These Barkley ABKM & SYCOM Series Compatible Refill kit "A-Z plus Mc" Polylaminated Labels feature a wrap-around Black bar, assorted colors . Label Size: 1-1/2" W x 1" H, Before Folding.
| Brand: | Integrated Filing Solutions | Feature 6: | 2,016 labels/Kit | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 1 in | Package Weight: | 5.00 | |
| Package Width: | 1-1/2 in | Material: | Polylaminated | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 2428RK | |
| Number of Fasteners: | 0 | Paper Corner Type: | Round Edge | |
| Related Products: | MXP11, MRS20, OG4814R | Shape: | Square | |
| Ships in: | 4 to 5 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 1 x 1-1/2 in |
| Brand: | Integrated Filing Solutions |
|---|---|
| Feature 6: | 2,016 labels/Kit |
| Condition: | New |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 1 in |
| Package Weight: | 5.00 |
| Package Width: | 1-1/2 in |
| Material: | Polylaminated |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 2428RK |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Paper Corner Type: | Round Edge |
| Related Products: | MXP11, MRS20, OG4814R |
| Shape: | Square |
| Ships in: | 4 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1 x 1-1/2 in |