Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Roll of 1000 | 2+ Sets | 5+ Sets | 10+ Sets | 20+ Sets |
| $273.57 | $260.04 | $249.55 | $241.39 | $234.83 |
| Volume Savings | 4.9% | 8.8% | 11.8% | 14.2% |
| Need 30+ Sets? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | The Filing Supplies Shop | Condition: | New | |
|---|---|---|---|---|
| Currency: | USD | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 1-7/8 in | Package Weight: | 1.00 LB | |
| Package Width: | 1-7/8 in | Legend: | 0 to 9 | |
| Material: | Laminated Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | AMNP-NT-L5 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 1000 | Paper Corner Type: | Square Edge | |
| Shape: | Square | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 1-7/8 x 1-7/8 in |
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
|---|---|
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 1-7/8 in |
| Package Weight: | 1.00 LB |
| Package Width: | 1-7/8 in |
| Legend: | 0 to 9 |
| Material: | Laminated Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | AMNP-NT-L5 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 1000 |
| Paper Corner Type: | Square Edge |
| Shape: | Square |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1-7/8 x 1-7/8 in |