Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 2500 | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $167.17 | $158.00 | $151.77 | $147.41 | $133.70 |
| Volume Savings | 5.5% | 9.2% | 11.8% | 20% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
Streamline bank deposits and back-office processing with these 8.5" x 11" perforated deposit slip sheets. Made from durable 24# white stock, each letter-size sheet is configured as 4-up deposit slips for efficient printing and easy separation.
| Brand: | PrintWorks Professional | Color: | White | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Holes Punched: | No | Package Height: | 11 in | |
| Package Weight: | 32.00 LB | Package Width: | 8-1/2 in | |
| Material: | Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | 4289 | Number of Holes: | 0 | |
| Number of Items: | 500 | Paper Size: | Letter | |
| Perforation: | Yes | Perforation Orientation: | Horizontal/Vertical | |
| Point Size / Basis Weight: | 24# | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 8-1/2 x 11 in | UPC: | 90146042897 |
| Brand: | PrintWorks Professional |
|---|---|
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Holes Punched: | No |
| Package Height: | 11 in |
| Package Weight: | 32.00 LB |
| Package Width: | 8-1/2 in |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 4289 |
| Number of Holes: | 0 |
| Number of Items: | 500 |
| Paper Size: | Letter |
| Perforation: | Yes |
| Perforation Orientation: | Horizontal/Vertical |
| Point Size / Basis Weight: | 24# |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |
| UPC: | 90146042897 |