Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 500 Sheets | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $465.98 | $459.64 | $453.47 | $60.61 | $59.41 |
| Volume Savings | 1.4% | 2.7% | 87% | 87.3% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| Background Color: | White | Brand: | The Business Form Supplies Shop | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | White | Comparable Products: | LaserBand PLS-105AT | |
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Package Height: | 3/4 & 1/2 in | Package Weight: | 12.00 LB | |
| Package Width: | 8-3/8 & 4-1/4 in | Label Feed Type: | Sheet | |
| Material: | Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | PLS-105AT | Number of Items: | 500 | |
| Paper Size: | Letter in | Paper Type: | Laser Paper | |
| Point Size / Basis Weight: | 28# | Sheet Length: | 11 in | |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in | Sheet Width: | 8-1/2 in | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Background Color: | White |
|---|---|
| Brand: | The Business Form Supplies Shop |
| Color: | White |
| Comparable Products: | LaserBand PLS-105AT |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | 3/4 & 1/2 in |
| Package Weight: | 12.00 LB |
| Package Width: | 8-3/8 & 4-1/4 in |
| Label Feed Type: | Sheet |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | PLS-105AT |
| Number of Items: | 500 |
| Paper Size: | Letter in |
| Paper Type: | Laser Paper |
| Point Size / Basis Weight: | 28# |
| Sheet Length: | 11 in |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Sheet Width: | 8-1/2 in |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |