Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 1000 Sheets | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $302.89 | $294.48 | $286.55 | $279.08 | $269.21 |
| Volume Savings | 2.8% | 5.4% | 7.9% | 11.1% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B00E8WU3ZS | Background Color: | White | |
|---|---|---|---|---|
| Brand: | The Business Form Supplies Shop | Color: | White | |
| Comparable Products: | LaserBand PLS-114 | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Package Height: | 1/2 in | |
| Package Weight: | 22.00 LB | Package Width: | 4-1/4 in | |
| Label Feed Type: | Sheet | Label Type: | Integrated Labels | |
| Material: | Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | PLS-114X | Number of Items: | 1000 | |
| Number of Labels per Sheet: | 20 | Paper Size: | Letter in | |
| Paper Type: | Laser Paper | Point Size / Basis Weight: | 28# | |
| Sheet Length: | 11 in | Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in | |
| Sheet Width: | 8-1/2 in | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |
| ASIN: | B00E8WU3ZS |
|---|---|
| Background Color: | White |
| Brand: | The Business Form Supplies Shop |
| Color: | White |
| Comparable Products: | LaserBand PLS-114 |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | 1/2 in |
| Package Weight: | 22.00 LB |
| Package Width: | 4-1/4 in |
| Label Feed Type: | Sheet |
| Label Type: | Integrated Labels |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | PLS-114X |
| Number of Items: | 1000 |
| Number of Labels per Sheet: | 20 |
| Paper Size: | Letter in |
| Paper Type: | Laser Paper |
| Point Size / Basis Weight: | 28# |
| Sheet Length: | 11 in |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Sheet Width: | 8-1/2 in |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |