Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Pack of 100 | 2+ Packs | 5+ Packs | 10+ Packs | 20+ Packs |
| $48.23 | $44.06 | $41.26 | $39.46 | $38.14 |
| Volume Savings | 8.6% | 14.5% | 18.2% | 20.9% |
| Need 30+ Packs? Click here for Pricing | ||||
Included within are 10 sets of 6-part W-2 forms, offering comprehensive reporting for various recipients. Additionally, the package comprises 10 self-seal envelopes for secure distribution. To facilitate accurate reporting, there are 3 W-3 transmittal forms included. Lastly, a helpful tip sheet is provided to ensure a smooth and informed process. This package is designed to streamline your W-2 reporting requirements effectively.
| Brand: | ComplyRight | Carbonless: | No | |
|---|---|---|---|---|
| Claim Type: | W-2 | Color: | White | |
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Holes Punched: | No | Includes: | Forms 5201, 5202, 5203, 5204, 5200, 6666-2 | |
| Pre-Printed: | Yes | Package Height: | 11 in | |
| Package Weight: | 0.80 LB | Package Width: | 8-1/2 in | |
| Material: | Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | C5650ES10 | Number of Items: | 100 | |
| Paper Size: | Letter | Perforation: | Yes | |
| Perforation Orientation: | Horizontal | Ships in: | 2 to 3 Business Days (plus time in transit) | |
| Size: | 8-1/2 x 11 in | Style: | Laser Cut Sheet | |
| Text Color: | Red/Black |
| Brand: | ComplyRight |
|---|---|
| Carbonless: | No |
| Claim Type: | W-2 |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Holes Punched: | No |
| Includes: | Forms 5201, 5202, 5203, 5204, 5200, 6666-2 |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 11 in |
| Package Weight: | 0.80 LB |
| Package Width: | 8-1/2 in |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | C5650ES10 |
| Number of Items: | 100 |
| Paper Size: | Letter |
| Perforation: | Yes |
| Perforation Orientation: | Horizontal |
| Ships in: | 2 to 3 Business Days (plus time in transit) |
| Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Style: | Laser Cut Sheet |
| Text Color: | Red/Black |