Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 1 Dozen | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $36.33 | $30.94 | $28.45 | $27.73 | $26.49 |
| Volume Savings | 14.8% | 21.7% | 23.7% | 27.1% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | The Safety Zone | Color: | Blue | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Disposable: | Yes | Feature Copy: | String Ties, Raw Edge | |
| Gender: | Unisex | Package Length: | 45 in | |
| Item Thickness: | 6 mil | Package Weight: | 3.50 LB | |
| Package Width: | 35 in | Material: | Vinyl | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | DAV06-35X45 | |
| Number of Items: | 12 | Ships in: | 2 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 45 x 35 in | UPC: | 763583901958 |
| Brand: | The Safety Zone |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Disposable: | Yes |
| Feature Copy: | String Ties, Raw Edge |
| Gender: | Unisex |
| Package Length: | 45 in |
| Item Thickness: | 6 mil |
| Package Weight: | 3.50 LB |
| Package Width: | 35 in |
| Material: | Vinyl |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | DAV06-35X45 |
| Number of Items: | 12 |
| Ships in: | 2 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 45 x 35 in |
| UPC: | 763583901958 |