Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Lot of 250 Sheets | 2+ Lots | 5+ Lots | 10+ Lots | 20+ Lots |
| $70.24 | $65.97 | $65.83 | $63.53 | $61.73 |
| SALE$66.73 | $62.67 | $62.54 | $60.35 | $58.64 |
| Volume Savings | 6.1% | 6.3% | 9.6% | 12.1% |
| Need 30+ Lots? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B00E8WVERE | Background Color: | White | |
|---|---|---|---|---|
| Brand: | The Label Supplies Shop | Feature 6: | For larger quantities (1000 sheets / carton) view BL0012-1000 | |
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Package Height: | 2-1/2 in | |
| Package Weight: | 5.00 LB | Package Width: | 4 in | |
| Label Feed Type: | Sheet | Label Type: | Integrated Labels | |
| Material: | 24# MOCR Stock | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | BL0012-250 | Number of Items: | 250 | |
| Number of Labels per Sheet: | 1 | Perforation: | No | |
| Point Size / Basis Weight: | 24# | Shape: | Rectangle | |
| Sheet Length: | 11 in | Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in | |
| Sheet Width: | 8-1/2 in | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 4 x 2-1/2 in |
| ASIN: | B00E8WVERE |
|---|---|
| Background Color: | White |
| Brand: | The Label Supplies Shop |
| Feature 6: | For larger quantities (1000 sheets / carton) view BL0012-1000 |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | 2-1/2 in |
| Package Weight: | 5.00 LB |
| Package Width: | 4 in |
| Label Feed Type: | Sheet |
| Label Type: | Integrated Labels |
| Material: | 24# MOCR Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | BL0012-250 |
| Number of Items: | 250 |
| Number of Labels per Sheet: | 1 |
| Perforation: | No |
| Point Size / Basis Weight: | 24# |
| Shape: | Rectangle |
| Sheet Length: | 11 in |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Sheet Width: | 8-1/2 in |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 4 x 2-1/2 in |