Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 6 Rolls | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $175.83 | $170.99 | $166.44 | $162.14 | $158.07 |
| Volume Savings | 2.8% | 5.3% | 7.8% | 10.1% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| Background Color: | Black | Brand: | The Supplies Shops.com | |
|---|---|---|---|---|
| Feature 6: | Outdoor Durablity | Feature 7: | For use on Coated and Uncoated Papers | |
| Feature 8: | 6 per Cartons | Feature 9: | Zebra Compatible Thermal Ribbon | |
| Color: | Black | Compatible With: | Zebra Printers | |
| Condition: | New | Core Diameter: | 1 in | |
| Currency: | USD | Package Length: | 1476 ft | |
| Package Weight: | 6.96 LB | Package Width: | 4.33 in | |
| Label Feed Type: | Roll | Material: | Resin-Enhanced Wax | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 4.33X1476W/R | |
| Number of Items: | 6 | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 4.33" x 1476' | UPC: | 840186202269 |
| Background Color: | Black |
|---|---|
| Brand: | The Supplies Shops.com |
| Feature 6: | Outdoor Durablity |
| Feature 7: | For use on Coated and Uncoated Papers |
| Feature 8: | 6 per Cartons |
| Feature 9: | Zebra Compatible Thermal Ribbon |
| Color: | Black |
| Compatible With: | Zebra Printers |
| Condition: | New |
| Core Diameter: | 1 in |
| Currency: | USD |
| Package Length: | 1476 ft |
| Package Weight: | 6.96 LB |
| Package Width: | 4.33 in |
| Label Feed Type: | Roll |
| Material: | Resin-Enhanced Wax |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 4.33X1476W/R |
| Number of Items: | 6 |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 4.33" x 1476' |
| UPC: | 840186202269 |