Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per 24 Rolls per Case | 2+ Cases | 5+ Cases | 10+ Cases | 20+ Cases |
| $242.69 | $236.18 | $230.04 | $224.25 | $212.66 |
| Volume Savings | 2.7% | 5.2% | 7.6% | 12.4% |
| Need 30+ Cases? Click here for Pricing | ||||
4" x 1476' TDW121 Premium Resin Enhanced Wax Barcode Ribbon for Datamax 600/800 Printers, Ink in (24 Ribbons per Case)
| Brand: | Todaytec | Color: | Black | |
|---|---|---|---|---|
| Compatible With: | Datamax 600/800 Printer | Condition: | New | |
| Core Diameter: | 1 in | Currency: | USD | |
| Package Length: | 1476 ft | Package Weight: | 25.88 LB | |
| Package Width: | 4 in | Label Feed Type: | Roll | |
| Material: | Resin Enhanced Wax-Premium | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | D102450121W | Number of Items: | 24 | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 4" x 1476' in | |
| Wind Direction: | In |
| Brand: | Todaytec |
|---|---|
| Color: | Black |
| Compatible With: | Datamax 600/800 Printer |
| Condition: | New |
| Core Diameter: | 1 in |
| Currency: | USD |
| Package Length: | 1476 ft |
| Package Weight: | 25.88 LB |
| Package Width: | 4 in |
| Label Feed Type: | Roll |
| Material: | Resin Enhanced Wax-Premium |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | D102450121W |
| Number of Items: | 24 |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 4" x 1476' in |
| Wind Direction: | In |