Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 50 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $112.00 | $108.59 | $106.05 | $103.66 | $93.64 |
| Volume Savings | 3% | 5.3% | 7.4% | 16.4% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B004HMOEJK | Brand: | The Filing Supplies Shop | |
|---|---|---|---|---|
| Capacity: | 1 | Closure Type: | Flap | |
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | ECT Rating: | ECT-32-B | |
| Package Height: | 4 in | Package Length: | 11-1/8 in | |
| Package Weight: | 27.40 LB | Package Width: | 8-3/4 in | |
| Material: | Corrugated Cardboard | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | CDLM1184 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 50 | Number of Pockets: | 0 | |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 11-1/8 x 8-3/4 x 4 in | |
| Texture: | Corrugated | Thickness: | 4 | |
| UPC: | 841436068376 |
| ASIN: | B004HMOEJK |
|---|---|
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
| Capacity: | 1 |
| Closure Type: | Flap |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| ECT Rating: | ECT-32-B |
| Package Height: | 4 in |
| Package Length: | 11-1/8 in |
| Package Weight: | 27.40 LB |
| Package Width: | 8-3/4 in |
| Material: | Corrugated Cardboard |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | CDLM1184 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 50 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 11-1/8 x 8-3/4 x 4 in |
| Texture: | Corrugated |
| Thickness: | 4 |
| UPC: | 841436068376 |