Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Lot of 250 Sheets | 2+ Lots | 5+ Lots | 10+ Lots | 20+ Lots |
| $240.03 | $227.16 | $220.28 | $213.05 | $206.94 |
| Volume Savings | 5.4% | 8.2% | 11.2% | 13.8% |
| Need 30+ Lots? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B007ECSOSC | Background Color: | White | |
|---|---|---|---|---|
| Brand: | The Label Supplies Shop | Feature 6: | For larger quantities (1000 sheets / carton) view BL0020-1000 | |
| Card Style: | Laser Cut Sheet | Card Type: | Integrated Laser Card | |
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Package Height: | 2-1/8 in | |
| Package Weight: | 5.00 LB | Package Width: | 3-3/8 in | |
| Label Feed Type: | Sheet | Material: | 24# MOCR Stock | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | BL0020-250 | |
| Number of Cards per Sheet: | 1 | Number of Items: | 250 | |
| Perforation: | No | Point Size / Basis Weight: | 24# | |
| Shape: | Rectangle | Sheet Length: | 11 in | |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in | Sheet Width: | 8-1/2 in | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 3-3/8 x 2-1/8 in |
| ASIN: | B007ECSOSC |
|---|---|
| Background Color: | White |
| Brand: | The Label Supplies Shop |
| Feature 6: | For larger quantities (1000 sheets / carton) view BL0020-1000 |
| Card Style: | Laser Cut Sheet |
| Card Type: | Integrated Laser Card |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | 2-1/8 in |
| Package Weight: | 5.00 LB |
| Package Width: | 3-3/8 in |
| Label Feed Type: | Sheet |
| Material: | 24# MOCR Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | BL0020-250 |
| Number of Cards per Sheet: | 1 |
| Number of Items: | 250 |
| Perforation: | No |
| Point Size / Basis Weight: | 24# |
| Shape: | Rectangle |
| Sheet Length: | 11 in |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Sheet Width: | 8-1/2 in |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 3-3/8 x 2-1/8 in |