Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Case of 1000 | 2+ Cases | 5+ Cases | 10+ Cases | 20+ Cases |
| $83.77 | $81.27 | $79.40 | $77.63 | $75.69 |
| Volume Savings | 3% | 5.2% | 7.3% | 9.6% |
| Need 30+ Cases? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | The Safety Zone | Color: | White | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Disposable: | Yes | Feature Copy: | Heavy Density | |
| Gender: | Unisex | Package Length: | 46 in | |
| Package Weight: | 16.20 LB | Package Width: | 28 in | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | DAP10-28X46-WH | |
| Number of Items: | 100 | Ships in: | 2 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 46 x 28 in | UPC: | 763583904027 |
| Brand: | The Safety Zone |
|---|---|
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Disposable: | Yes |
| Feature Copy: | Heavy Density |
| Gender: | Unisex |
| Package Length: | 46 in |
| Package Weight: | 16.20 LB |
| Package Width: | 28 in |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | DAP10-28X46-WH |
| Number of Items: | 100 |
| Ships in: | 2 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 46 x 28 in |
| UPC: | 763583904027 |