Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Case of 500 | 2+ Cases | 5+ Cases | 10+ Cases | 20+ Cases |
| $113.99 | $110.54 | $107.97 | $105.55 | $97.16 |
| Volume Savings | 3% | 5.3% | 7.4% | 14.8% |
| Need 30+ Cases? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | The Safety Zone | Color: | White | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Disposable: | Yes | Feature Copy: | Embossed | |
| Gender: | Unisex | Package Length: | 46 in | |
| Item Thickness: | 2 mil | Package Weight: | 26.00 LB | |
| Package Width: | 28 in | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | DAP2.0-28X46-D | Number of Items: | 100 | |
| Ships in: | 2 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 46 x 28 in | |
| UPC: | 763583800022 |
| Brand: | The Safety Zone |
|---|---|
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Disposable: | Yes |
| Feature Copy: | Embossed |
| Gender: | Unisex |
| Package Length: | 46 in |
| Item Thickness: | 2 mil |
| Package Weight: | 26.00 LB |
| Package Width: | 28 in |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | DAP2.0-28X46-D |
| Number of Items: | 100 |
| Ships in: | 2 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 46 x 28 in |
| UPC: | 763583800022 |