Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 250 Sheets | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $66.05 | $62.60 | $60.60 | $59.69 | $58.47 |
| Volume Savings | 5.2% | 8.3% | 9.6% | 11.5% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| Adhesive Material: | Acrylic | Adhesive Type: | Permanent Self Adhesive | |
|---|---|---|---|---|
| Background Color: | White | Brand: | The Label Supplies Shop | |
| Feature 6: | Compare To Avery 5160 | Color: | White | |
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Package Height: | 1 in | Package Weight: | 6.40 LB | |
| Package Width: | 2.625 in | Label Feed Type: | Sheet | |
| Label Format: | Address Labels | Label Type: | Inkjet / Laser Labels | |
| Material: | Paper Stock | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | 330805 | Number of Items: | 7500 | |
| Number of Labels per Sheet: | 30 | Paper Corner Type: | Round | |
| Perforation: | No | Shape: | Rectangle | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 2.625 x 1 in | |
| Spec Sheet: | 903 |
| Adhesive Material: | Acrylic |
|---|---|
| Adhesive Type: | Permanent Self Adhesive |
| Background Color: | White |
| Brand: | The Label Supplies Shop |
| Feature 6: | Compare To Avery 5160 |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | 1 in |
| Package Weight: | 6.40 LB |
| Package Width: | 2.625 in |
| Label Feed Type: | Sheet |
| Label Format: | Address Labels |
| Label Type: | Inkjet / Laser Labels |
| Material: | Paper Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 330805 |
| Number of Items: | 7500 |
| Number of Labels per Sheet: | 30 |
| Paper Corner Type: | Round |
| Perforation: | No |
| Shape: | Rectangle |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 2.625 x 1 in |
| Spec Sheet: | 903 |