Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 36 Rolls | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $94.26 | $91.15 | $88.83 | $86.64 | $84.58 |
| Volume Savings | 3.3% | 5.8% | 8.1% | 10.3% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| Background Color: | Black | Brand: | The Supplies Shops.com | |
|---|---|---|---|---|
| Feature 6: | Eltron TLP2242 Printers Compatible Thermal Ribbon | Color: | Black | |
| Compatible With: | Eltron TLP2242 Printers | Condition: | New | |
| Core Diameter: | 1 in | Currency: | USD | |
| Package Length: | 299 ft | Package Weight: | 5.59 LB | |
| Package Width: | 2.50 in | Label Feed Type: | Roll | |
| Material: | Resin-Enhanced Wax | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | 2.50X299WAX | Number of Items: | 36 | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 2.50" x 299' | |
| UPC: | 840186202146 |
| Background Color: | Black |
|---|---|
| Brand: | The Supplies Shops.com |
| Feature 6: | Eltron TLP2242 Printers Compatible Thermal Ribbon |
| Color: | Black |
| Compatible With: | Eltron TLP2242 Printers |
| Condition: | New |
| Core Diameter: | 1 in |
| Currency: | USD |
| Package Length: | 299 ft |
| Package Weight: | 5.59 LB |
| Package Width: | 2.50 in |
| Label Feed Type: | Roll |
| Material: | Resin-Enhanced Wax |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 2.50X299WAX |
| Number of Items: | 36 |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 2.50" x 299' |
| UPC: | 840186202146 |