Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Pack of 1 | 2+ Pack | 5+ Pack | 10+ Pack | 20+ Pack |
| $68.69 | $64.31 | $62.11 | $60.21 | $58.99 |
| Volume Savings | 6.4% | 9.6% | 12.3% | 14.1% |
| Need 30+ Pack? Click here for Pricing | ||||
| Adhesive Type: | Permanent | Brand: | Decker Tape | |
|---|---|---|---|---|
| Feature 6: | Comparable to 3M 4959 and Hi-Bond 67300W | Color: | White | |
| Compatible With: | 3M 4959, Hi-Bond 67300W | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Package Weight: | 4.00 LB | |
| Package Width: | 1 in | Label Type: | D/C Foam and HUB | |
| Material: | Synthetic (Plastic) Tape | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | TS-5120W-13-1-1 | Number of Items: | 1 | |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 1" x 13 Yd in |
| Adhesive Type: | Permanent |
|---|---|
| Brand: | Decker Tape |
| Feature 6: | Comparable to 3M 4959 and Hi-Bond 67300W |
| Color: | White |
| Compatible With: | 3M 4959, Hi-Bond 67300W |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Weight: | 4.00 LB |
| Package Width: | 1 in |
| Label Type: | D/C Foam and HUB |
| Material: | Synthetic (Plastic) Tape |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | TS-5120W-13-1-1 |
| Number of Items: | 1 |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1" x 13 Yd in |