Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 50 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $44.28 | $43.35 | $42.48 | $41.66 | $40.89 |
| Volume Savings | 2.1% | 4.1% | 5.9% | 7.7% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B003WZPXBQ | Brand: | The Filing Supplies Shop | |
|---|---|---|---|---|
| Capacity: | 10 | Closure Type: | Tab Closure | |
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | ECT Rating: | ECT-32-B | |
| Package Height: | 5 in | Package Length: | 5-5/8 in | |
| Package Weight: | 11.50 LB | Package Width: | 4-3/16 in | |
| Material: | Corrugated Cardboard | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | MEZ545 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 50 | Number of Pockets: | 0 | |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 5-5/8 x 4-3/16 x 5 in | |
| Texture: | Corrugated | Thickness: | 5 | |
| UPC: | 812578008599 |
| ASIN: | B003WZPXBQ |
|---|---|
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
| Capacity: | 10 |
| Closure Type: | Tab Closure |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| ECT Rating: | ECT-32-B |
| Package Height: | 5 in |
| Package Length: | 5-5/8 in |
| Package Weight: | 11.50 LB |
| Package Width: | 4-3/16 in |
| Material: | Corrugated Cardboard |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | MEZ545 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 50 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 5-5/8 x 4-3/16 x 5 in |
| Texture: | Corrugated |
| Thickness: | 5 |
| UPC: | 812578008599 |