Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 200 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $193.46 | $188.15 | $183.15 | $178.43 | $173.97 |
| Volume Savings | 2.7% | 5.3% | 7.8% | 10.1% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B000ZJN4M2 | Brand: | The Filing Supplies Shop | |
|---|---|---|---|---|
| Capacity: | 1 | Closure Type: | Peel and Seal | |
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | ECT Rating: | ECT-32-E | |
| Package Height: | 1/2 in | Package Length: | 5-7/8 in | |
| Package Weight: | 11.80 LB | Package Width: | 5-1/16 in | |
| Material: | Corrugated Cardboard | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | MM1001 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 200 | Number of Pockets: | 0 | |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 5-7/8 x 5-1/16 x 1/2 in | |
| Texture: | Corrugated | Thickness: | 1/2 | |
| UPC: | 841436059992 |
| ASIN: | B000ZJN4M2 |
|---|---|
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
| Capacity: | 1 |
| Closure Type: | Peel and Seal |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| ECT Rating: | ECT-32-E |
| Package Height: | 1/2 in |
| Package Length: | 5-7/8 in |
| Package Weight: | 11.80 LB |
| Package Width: | 5-1/16 in |
| Material: | Corrugated Cardboard |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | MM1001 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 200 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Ships in: | 3 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 5-7/8 x 5-1/16 x 1/2 in |
| Texture: | Corrugated |
| Thickness: | 1/2 |
| UPC: | 841436059992 |