Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Pack of 16 | 2+ Packs | 5+ Packs | 10+ Packs | 20+ Packs |
| $28.75 | $23.50 | $21.14 | $19.79 | $18.99 |
| Volume Savings | 18.3% | 26.5% | 31.2% | 33.9% |
| Need 30+ Packs? Click here for Pricing | ||||
These .75" x 3" binder label holders with inserts can be stuck onto the spine of a folder holder, binder, or any object with a wide spine to create an instant filing system. This pack includes cardstock inserts for the label holder. Handwrite or use a label maker for quick customization of each insert.
| Brand: | The Filing Supplies Shop | Condition: | New | |
|---|---|---|---|---|
| Currency: | USD | Package Height: | in | |
| Package Length: | 0.75 in | Package Weight: | 3.50 LB | |
| Package Width: | 3 in | Maximum Expandable Size: | in | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | PRP0730 | |
| Number of Items: | 100 | Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 0.75 x 3 in |
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
|---|---|
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | in |
| Package Length: | 0.75 in |
| Package Weight: | 3.50 LB |
| Package Width: | 3 in |
| Maximum Expandable Size: | in |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | PRP0730 |
| Number of Items: | 100 |
| Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 0.75 x 3 in |