Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Box of 500 | 2+ Boxes | 5+ Boxes | 10+ Boxes | 20+ Boxes |
| $46.19 | $41.95 | $38.75 | $38.02 | $37.23 |
| Volume Savings | 9.2% | 16.1% | 17.7% | 19.4% |
| Need 30+ Boxes? Click here for Pricing | ||||
These are single-part 3" x 5" chargeout slips; they are used to keep track of items as they are loaned, borrowed, or otherwise moved from their original location. This product comes in 10 pads of 50 pages.
| ASIN: | B005DT7PEW | Brand: | The Filing Supplies Shop | |
|---|---|---|---|---|
| Carbonless: | No | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Length: | 3 in | Package Weight: | 10.00 LB | |
| Package Width: | 5 in | Material: | Paper | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | BK-MSC177 | |
| Number of Dividers: | 0 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Holes: | 0 | Number of Items: | 500 | |
| Number of Pockets: | 0 | Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 3 x 5 in |
| ASIN: | B005DT7PEW |
|---|---|
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
| Carbonless: | No |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Length: | 3 in |
| Package Weight: | 10.00 LB |
| Package Width: | 5 in |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | BK-MSC177 |
| Number of Dividers: | 0 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Holes: | 0 |
| Number of Items: | 500 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 3 x 5 in |