Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Set of 10 Packs | 2+ Sets | 5+ Sets | 10+ Sets | 20+ Sets |
| $73.16 | $68.76 | $66.16 | $64.39 | $63.04 |
| Volume Savings | 6% | 9.6% | 12% | 13.8% |
| Need 30+ Sets? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | 1930 | Brand: | The Filing Supplies Shop | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | Black | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 15/16 in | Package Weight: | 3.00 LB | |
| Package Width: | 1-5/8 in | Legend: | 0 to 9 | |
| Material: | Laminated Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | S-9223-DST | Number of Dividers: | 0 | |
| Number of Fasteners: | 0 | Number of Items: | 240 | |
| Number of Pockets: | 0 | Paper Corner Type: | Round Edge | |
| Shape: | Rectangle | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 1-5/8 x 15/16 in |
| ASIN: | 1930 |
|---|---|
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
| Color: | Black |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 15/16 in |
| Package Weight: | 3.00 LB |
| Package Width: | 1-5/8 in |
| Legend: | 0 to 9 |
| Material: | Laminated Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | S-9223-DST |
| Number of Dividers: | 0 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 240 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Paper Corner Type: | Round Edge |
| Shape: | Rectangle |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1-5/8 x 15/16 in |