Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Pack of 100 | 2+ Packs | 5+ Packs | 10+ Packs | 20+ Packs |
| $20.42 | $16.78 | $14.55 | $13.84 | $13.29 |
| Volume Savings | 17.8% | 28.7% | 32.2% | 34.9% |
| Need 30+ Packs? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | 2364 | Brand: | Tabbies | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | Clear | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Package Length: | 8 in | |
| Package Weight: | 2.00 LB | Package Width: | 2 in | |
| Material: | Poly Stock | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | 68386 | Number of Dividers: | 0 | |
| Number of Fasteners: | 0 | Number of Items: | 100 | |
| Number of Pockets: | 0 | Protects: | Full Tab Label | |
| Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 8 x 2 in |
| ASIN: | 2364 |
|---|---|
| Brand: | Tabbies |
| Color: | Clear |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Length: | 8 in |
| Package Weight: | 2.00 LB |
| Package Width: | 2 in |
| Material: | Poly Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 68386 |
| Number of Dividers: | 0 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 100 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Protects: | Full Tab Label |
| Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8 x 2 in |