Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Roll of 500 | 2+ Rolls | 5+ Rolls | 10+ Rolls | 20+ Rolls |
| $22.44 | $18.59 | $16.16 | $14.98 | $14.93 |
| Volume Savings | 17.2% | 28% | 33.2% | 33.5% |
| Need 30+ Rolls? Click here for Pricing | ||||
| Brand: | The Filing Supplies Shop | Feature 6: | 500 per roll | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Pre-Printed: | Yes | |
| Package Height: | 1/2 in | Package Weight: | 1.00 LB | |
| Package Width: | 1-1/2 in | Legend: | 5 | |
| Material: | Laminated Paper | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | S-NBWM-5 | Number of Fasteners: | 0 | |
| Number of Items: | 500 | Paper Corner Type: | Round Edge | |
| Related Products: | S-ABAM. S-NBAM, S-NBWM-ST | Shape: | Rectangle | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 1-1/2 x 1/2 in |
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
|---|---|
| Feature 6: | 500 per roll |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 1/2 in |
| Package Weight: | 1.00 LB |
| Package Width: | 1-1/2 in |
| Legend: | 5 |
| Material: | Laminated Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | S-NBWM-5 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 500 |
| Paper Corner Type: | Round Edge |
| Related Products: | S-ABAM. S-NBAM, S-NBWM-ST |
| Shape: | Rectangle |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1-1/2 x 1/2 in |