Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Roll of 500 | 2+ Rolls | 5+ Rolls | 10+ Rolls | 20+ Rolls |
| $19.81 | $17.80 | $16.79 | $15.84 | $15.42 |
| Volume Savings | 10.1% | 15.2% | 20% | 22.2% |
| Need 30+ Rolls? Click here for Pricing | ||||
Attention/Alert Labels, NAME ALERT - Fl Chartreuse, 1-1/4" X 5/16" (Roll of 500) NAME ALERT Fl Chartreuse 1-1/4" X 5/16" (Roll of 500)
| Brand: | The Filing Supplies Shop | Color: | Fluorescent Chartreuse | |
|---|---|---|---|---|
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Pre-Printed: | Yes | Package Height: | 5/16 in | |
| Package Weight: | 1.00 LB | Package Width: | 1-1/4 in | |
| Legend: | NAME ALERT | Material: | Paper | |
| Manufacturer Part Number: | S-345 | Number of Dividers: | 0 | |
| Number of Fasteners: | 0 | Number of Items: | 500 | |
| Number of Pockets: | 0 | Paper Corner Type: | Round Edge | |
| Shape: | Rectangle | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 1-1/4 x 5/16 in |
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
|---|---|
| Color: | Fluorescent Chartreuse |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Pre-Printed: | Yes |
| Package Height: | 5/16 in |
| Package Weight: | 1.00 LB |
| Package Width: | 1-1/4 in |
| Legend: | NAME ALERT |
| Material: | Paper |
| Manufacturer Part Number: | S-345 |
| Number of Dividers: | 0 |
| Number of Fasteners: | 0 |
| Number of Items: | 500 |
| Number of Pockets: | 0 |
| Paper Corner Type: | Round Edge |
| Shape: | Rectangle |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 1-1/4 x 5/16 in |