Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Case of 500 | 2+ Cases | 5+ Cases | 10+ Cases | 20+ Cases |
| $68.67 | $64.20 | $61.61 | $60.55 | $59.29 |
| Volume Savings | 6.5% | 10.3% | 11.8% | 13.7% |
| Need 30+ Cases? Click here for Pricing | ||||
ADA 4-1/8" x 9" Self Seal Envelope with Window for 2002,2004 & 2006 Versions (500/case) Compatible with 2006 and 2004 Attending Dentist's Statement Versions, Envelope size is 4-1/8" x 9". Envelope window measures 4" x 7/8" and is located 2-1/2" from the top, and 1/4" from the left. Self-Seal Window Envelope 500/case
| ASIN: | B004NA2XMQ | Brand: | ComplyRight | |
|---|---|---|---|---|
| Color: | White | Condition: | New | |
| Currency: | USD | For Use With: | 2002, 2004, 2006 Version | |
| Package Height: | 4-1/8 in | Package Weight: | 7.00 LB | |
| Package Width: | 9 in | Material: | Paper | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 2003ES | |
| Number of Items: | 500 | Ships in: | 4 to 5 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 9 x 4-1/8 in | Style: | Self Seal |
| ASIN: | B004NA2XMQ |
|---|---|
| Brand: | ComplyRight |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| For Use With: | 2002, 2004, 2006 Version |
| Package Height: | 4-1/8 in |
| Package Weight: | 7.00 LB |
| Package Width: | 9 in |
| Material: | Paper |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 2003ES |
| Number of Items: | 500 |
| Ships in: | 4 to 5 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 9 x 4-1/8 in |
| Style: | Self Seal |